Najszybszą opcją, aby wynająć u nas samochód jest skontaktowanie się z Nami dzwoniąc pod nr tel.: 888 888 346. Możliwa jest również rezerwacja poprzez napisanie maila na adres: bus@kulig.pl lub wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który znajduje się na Naszej stronie: buskulig.pl

Aby wynająć samochód należy przedstawić aktualne prawo jazdy kategorii B lub wyższej oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport).

Każda osoba, która ukończyła 23 lata i posiada prawo jazdy od co najmniej 36 miesięcy.

Kaucja jest zabezpieczeniem na wypadek uszkodzenia samochodu przez Klienta, nieterminowego zwrotu samochodu, nie zatankowania samochodu lub innych, nieprzewidzianych sytuacji. Pobranie kaucji następuje podczas wynajmu samochodu i może być ona wpłacona gotówką, kartą lub przelewem. Zwrot kaucji następuje w tej samej formie w jakiej nastąpiła wpłata podczas zwrotu samochodu.

Nie, nie ma obowiązku rezerwacji samochodu, ale jest ona wskazana. Przy braku rezerwacji nie mają Państwo gwarancji, że będzie dostępny wybrany samochód.                                                     

Za wynajem samochodu zapłacić można gotówką, kartą lub przelewem na konto podane na stronie Naszej wypożyczalni: buskulig.pl

Samochód będzie gotowy do odbioru z siedziby Naszej wypożyczalni wskazanej przy rezerwacji. Istnieje również możliwość podstawienia samochodu pod wskazany adres za dodatkową opłatą wg cennika, po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zapotrzebowania.

Aby przedłużyć wynajem samochodu należy skontaktować się telefonicznie dzwoniąc pod nr tel.: 888 888 346 na minimum 2 h przed planowanym terminem zakończenia wynajmu i poinformować o potrzebie przedłużenia czasu wynajmu oraz ustalić nowy czas zwrotu samochodu.

Tak, wynajmowane samochody posiadają limit kilometrów zgodnie z cennikiem. Limit ten można zdjąć za dodatkową opłatą wskazaną w cenniku.

Tak, ale podczas wynajmu należy taką osobę zgłosić i dopisać do umowy wynajmu. 

Tak. Każdy kto zadeklaruje chęć otrzymania faktury po podaniu wymaganych danych otrzyma ją. 

Tak. Odliczenie podatku VAT od zakupionego paliwa jest możliwe, gdyż wszystkie nasze samochody posiadają wymagane homologacje dla samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 t.

Prosimy o skontaktowanie się z Nami dzwoniąc pod nr tel.: 888 888 346 w celu ustalenia dalszego sposobu postępowania, który zależeć będzie od wielości stłuczki lub typu awarii. 

Nie, nie ponosi odpowiedzialności pod warunkiem, że zbierze i zabezpieczy wszystkie dane potrzebne do wypłaty odszkodowania.

Tak, istnieje taka możliwość. Należy wcześniej poinformować o tym wypożyczalnię. Jako usługa dodatkowa naliczana jest wtedy opłata wg cennika.

Tak, istnieje taka możliwość. Należy o tym poinformować przy podpisywaniu umowy i uiścić dodatkową opłatę wg cennika. Istnieją państwa, do których jest zakaz wjazdu wypożyczonym samochodem, do tych państw należą: Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Kosowo, Macedonia, Mołdawia, Rosja i Ukraina.

Tak, wszystkie nasze samochody posiadają obowiązkowe i dodatkowe ubezpieczenia: OC, AC, NNW KIEROWCY I PASAŻERA, ASSISTANCE+.

Tak. Przy wynajmie otrzymujecie Państwo zatankowany do pełna samochód, dlatego też prosimy o jego zwrot z pełnym bakiem. Jeżeli samochód nie będzie w pełni zatankowany zostanie naliczona opłata za paliwo oraz dodatkowa opłata wg cennika.

Nie, w naszych samochodach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.

Nie, w naszych samochodach obowiązuje bezwzględny zakaz przewozu zwierząt.

Nie. Prosimy jednak o wcześniejsze poinformowanie o rezygnacji z rezerwacji.

Wyposażenie samochodu składa się z: kompletu kluczy, koła zapasowego, trójkąta ostrzegawczego, gaśnicy i apteczki.

Nie. Istnieje jednak możliwość dołączenia, za dodatkową opłatą, dodatkowego wyposażenia (np. pasy zabezpieczające) po wcześniejszym zgłoszeniu takiego zapotrzebowania przy rezerwacji samochodu.

MASZ
PYTANIE?
ZADZWOŃ

888 888 346
do góry