Wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów w Krakowie

Nasza wypożyczalnia samochodów dostawczych i busów jest dynamicznie rozwijającą się firmą w Krakowie. Oferujemy wynajem aut dostawczych zarówno krótko jak i długoterminowy na terenie miasta Kraków oraz pobliskich miejscowości: Bochnia, Chrzanów, Myślenice, Olkusz, Skawina i innych. Nasza wypożyczalnia zlokalizowana jest niedaleko dróg wylotowych na Skawinę i Zakopane. Dysponujemy bezpłatnym parkingiem dla naszych klientów na czas wypożyczenia samochodu dostawczego. Wszystkie nasze samochody dostawcze na życzenie Klienta mogą zostać dostarczone w dogodne miejsce na terenie miasta Kraków i innych miejcsowości. Gwarantujemy: niskie ceny, wygodę i bezpieczeństwo podróży, nową flotę, profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią samochodów dostawczych w celu rozwiania wszelkich wątpliwości.


Dlaczego nasza wypożyczalnia aut dostawczych?

Wygoda - Nowe samochody dostawcze typu furgon w różnych rozmiarach, wyposażonych w pakiet komfort, w skład którego wchodzą: automatyczna klimatyzacja, amortyzowany fotel kierowcy, skórzana kierownica, tempomat i ogranicznik prędkości, kamera cofania, światła przeciwmgielne, radio cyfrowe (DAB) FM, USB, Bluetooth, drzwi tylne o kącie otwarcia 270 stopni oraz inne udogodnienia. Tak dobre wyposażenie naszych samochodów gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo, ale także niesamowitą przyjemność i komfort podróżowania.

Bezpieczeństwo - Wszystkie nasze auta dostawcze i busy są nowe, regularnie serwisowane i zadbane, tak aby zawsze były gotowe bezpiecznie wyruszyć w trasę. Posiadają pakiet ubezpieczeń.

Czas - Cenimy czas naszych klientów, dlatego formalności ograniczyliśmy do minimum. Dzięki temu wszystkie procedury wymagane do wypożyczenia samochodu zajmują u nas maksymalnie kilkanaście minut.

Cena - Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Naszą ofertę kierujemy do firm oraz osób prywatnych. Oferujemy tani wynajem samochodów dostawczych w Krakowie na dowolny czas, od kilku godzin do kilku tygodni lub miesięcy.

do góry